100Gb/S QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO Optical Transceiver
100Gb/S QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB Optical Transceiver
155Mb/S SFP 1310nm/1550nm 20km DDM Simplex LC Optical Transceiver

niaj projektoj

Altnivela internacia produktada teknologio kaj alta kvalito

pri ni
_W2A2318

Fondita en 2014, Topticom signifas Top Optic Communication, kaj ĉi tiu estas nia vizio, kiu gvidis kaj inspiris nin ekde la fondiĝo. Post pli ol 5-jara rapida kresko, ni helpis konstrui rapidan kaj sekuran reton tra la mondo, provizante altkvalitan kaj fidindan radio-ricevilon.
Ni ofertas diversajn kongruajn OEM-kongruajn radiokomunikilojn, kiel 100G QSFP28 / CFPx, 25G SFP28, 10G SFP +, GPON ONU, OLT ktp. Ni fokusas kaj sekvas teknologiajn evoluojn, por ke ni povu provizi al vi la plej ĝisdatajn produktojn por helpi vin akceli vian merkatan kotizon kun strategiaj produktoj.

vidi pli