page_banner

produktoj

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optika radiokomunikilo

Mallonga priskribo:

La 100Gb / s QSFP28 SR4 estas
kvar-kanala, konektebla, paralela optika radiokomunikilo kaj dizajnita por 100GBASE-SR4 kaj 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR-aplikoj. Ili konformas al Specifo SFF-8665, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 kaj Telcordia GR-468-CORE. La optikaj radiokomunikiloj plenumas la postulon de RoHS.


Produkta Detalo

Priskribo de la produkto

La 100G QSFP28 integras kvar datenajn vojojn en ĉiu direkto kun 100Gb / s-larĝa de bando. Ĉiu leno povas funkcii je 25.78125Gb / s ĝis 70m-dissenda distanco per OM3-fibro aŭ 100m-dissenda distanco per OM4-fibro. Ĉi tiuj moduloj estas desegnitaj por funkcii per multimodaj fibraj sistemoj uzante nominalan ondolongon de 850nm.

Produkta Trajto

Ĝis 103.1Gb / s datumrapideco

Varme konektebla QSFP28-formofaktoro

4 kanaloj 850nm VCSEL-aro kaj PIN-foto-detektilaro

Internaj CDR-cirkvitoj sur ambaŭ ricevilaj kaj dissendaj kanaloj

Enkorpigitaj ciferecaj diagnozaj funkcioj

Ununura + 3.3V-elektroprovizo

Malalta elektrokonsumo <2,5 W

Apliko

100GBASE-SR4 100G Ethernet super Duplex MMF

Infiniband EDR, FDR, QDR

Aliaj optikaj ligoj

Produkta Specifo

Parametro

Datumoj

Parametro

Datumoj

Forma Faktoro

QSFP28

Ondolongo

850nm

Maksimuma Datuma Imposto

103,1 Gbps

Maksimuma Transdona Distanco

70m @ OM3 / 100m @ OM4

Konektilo

MTP / MPO-12

Amaskomunikiloj

MMF

Dissendila Tipo

VCSEL 850nm

Ricevilo-Tipo

PIN

Diagnostiko

DDM Subtenita

Temperaturo

0 ĝis 70 ° C (32 ĝis 158 ° F)

TX Potenco ĉiu leno

-8,4 ~ 2,4dBm

Ricevilo-Sentemo

<-10.3dBm

<-10,3dBm

Energikonsumo

3,5W

Formorto

3dB

1

Kvalita Testo

2

Testado pri Kvalita Signalo TX / RX

3

Imposto-Testado

4

Optika Spektrotestado

5

Testoj pri Senstiveco

6

Fidindeco kaj Stabileco-Testado

Finviza Testado

xinfu

Kvalita Atestilo

safd (2)

Atestilo CE

safd (3)

EMC-raporto

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100GBASE-LR4 kaj 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML & PIN LC optika radiokomunikilo