page_banner

produktoj

100Gb / s CFP4 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML optika radiokomunikilo

Mallonga priskribo:

La 100Gb / s CFP4 estas desegnita por 100GBASE Ethernet. Ili kongruas kun CFP MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4, IEEE802.3bm CAUI-4 kaj CEI-28G-VSR. La optikaj radiokomunikiloj plenumas la postulon de RoHS.


Produkta Detalo

Priskribo de la produkto

La CFP4 LR4 konvertas 4 enirajn kanalojn de elektraj datumoj de 25Gb / s al 4 kanaloj de optikaj signaloj de LAN WDM kaj poste multobligas ilin en ununuran kanalon por optika transdono de 100Gb / s. Inverse ĉe la ricevilo, la modulo malpleksigas optikan eniron de 100Gb / s en 4 kanalojn de optikaj signaloj LAN WDM kaj poste konvertas ilin al 4 eliraj kanaloj de elektraj datumoj.
La centraj ondolongoj de la 4 LAN WDM-kanaloj estas 1295,56, 1300,05, 1304,58 kaj 1309,14 nm kiel membroj de la ondolonga krado de LAN WDM difinita en IEEE 802.3ba.

Produkta Trajto

Varma konektebla CFP4 MSA-formofaktoro
Dissendilo: malvarmetigita 4x25Gb / s LAN WDM EML TOSA (1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14nm)
Ricevilo: 4x25Gb / s PIN ROSA
Elektra Seria Interfaco 4x28G (CEI-28G-VSR)
Ĝis 10km atingas G.652 SMF
Administrada interfaco MDIO kun cifereca diagnoza monitorado
Ununura + 3.3V-elektroprovizo
Dupleksa LC-ujo
Temperaturo de operacia kazo: 0 ~ 70oC
RoHS-6 kongrua

Apliko

100GBASE-LR4 Ethernet
OTN OTU4

Produkta Specifo

Parametro

Datumoj

Parametro

Datumoj

Forma Faktoro

CFP4

Ondolongo

4 LAN WDM

Maksimuma Datuma Imposto

103,1 Gbps

Maksimuma Transdona Distanco

10km

Konektilo

Dupleksa LC

Amaskomunikiloj

SMF

Dissendila Tipo

LAN-WDM EML

Ricevilo-Tipo

PIN

Diagnostiko

DDM Subtenita

Temperaturo

0 ĝis 70 ° C (32 ĝis 158 ° F)

Kvalita Testo

1

Testado pri Kvalita Signalo TX / RX

2

Imposto-Testado

3

Optika Spektrotestado

4

Testoj pri Senstiveco

5

Fidindeco kaj Stabileco-Testado

6

Finviza Testado

Kvalita Atestilo

xinfu

Atestilo CE

safd (2)

EMC-raporto

safd (3)

IEC 60825-1

safd (1)

IEC 60950-1

123(1)

  • Antaŭa:
  • Sekva: