page_banner

produktoj

25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optika radiokomunikilo

Mallonga priskribo:

La transsendiloj SFP28 estas altkvalitaj, kostefikaj moduloj subtenantaj datumrapidecon de 25Gbps kaj Maksimuma ligolongo de 10km ĉe SMF. Ĝi dizajnis por 25GBASE-LR Ethernet kaj 25.78125 Gb / s ununura leno 100GE LR4. Ili konformas al konformaj al SFF-8402 kaj SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 kaj IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR Part 15, Class B, Telcordia GR-468-CORE.


Produkta Detalo

Priskribo de la produkto

La optika radiokomunikilo 25G SFP28 estas desegnita por la 25GBASE-LR Ethernet kaj 25.78125 Gb / s ununura leno 100GE LR4. Ĝia maksimuma liglongo estas 10km ĉe SMF. La optika radiokomunikilo konformas al RoHS.

Produkta Trajto

Ĝis 25,78125Gb / s datumrapideco
Varme konektebla SFP28-formofaktoro
Dupleksa LC-konektilo
1310nm DFB kaj PIN ricevilo
Enkorpigitaj ciferecaj diagnozaj funkcioj
Maksimuma ligolongo de 10km ĉe SMF
Ununura + 3.3V-elektroprovizo
Malalta elektrokonsumo <1.2W
Temperaturo de operacia kazo: -5 ~ + 70 ° C

Apliko

25GBASE-LR Ethernet
25.78125 Gb / s ununura leno 100GE LR4

Produkta Specifo

Parametro

Datumoj

Parametro

Datumoj

Forma Faktoro

SFP28

Ondolongo

1310nm

Maksimuma Datuma Imposto

25.78125 Gbps

Maksimuma Transdona Distanco

10km

Konektilo

Dupleksa LC

Amaskomunikiloj

SMF

Dissendila Tipo

DFB 1310nm

Ricevilo-Tipo

PIN

Diagnostiko

DDM Subtenita

Temperaturo

-5 ĝis 70 ° C

TX-Potenco

-7 ~ 2dBm

Ricevilo-Sentemo

<-11.3dBm

<-11,3dBm

Energikonsumo

1.2W

Formorto

3.5dB

1

Kvalita Testo

2

Testado pri Kvalita Signalo TX / RX

3

Imposto-Testado

4

Optika Spektrotestado

5

Testoj pri Senstiveco

6

Fidindeco kaj Stabileco-Testado

Finviza Testado

xinfu

Kvalita Atestilo

safd (2)

Atestilo CE

safd (3)

EMC-raporto

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Antaŭa: