page_banner

produktoj

25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

Mallonga priskribo:

Transceptiloj SFP28 estas desegnitaj por uzi en Ethernet-ligoj ĝis 25,78 Gb / s-datumrapideco kaj ĝis 10 km-longa longo. Ili estas konformaj SFF-8472, kaj kongruaj kun SFF-8432 kaj aplikeblaj partoj de SFF-8431. La optikaj radiokomunikiloj plenumas la postulon de RoHS.


Produkta Detalo

Priskribo de la produkto

Transceptiloj SFP28 estas desegnitaj por uzi en Ethernet-ligoj ĝis 25,78 Gb / s-datumrapideco kaj ĝis 10 km-longa longo. Ili estas konformaj SFF-8472, kaj kongruaj kun SFF-8432 kaj aplikeblaj partoj de SFF-8431. La optikaj radiokomunikiloj plenumas la postulon de RoHS.

Produkta Trajto

Subtenas 25.78125Gb / s seria optika interfaco

Ĝis 10km-elsendo per SMF

Malvarmigita DFB-lasero kaj PIN-ricevilo

Varme konektebla SFP28-piedsigno

Enkorpigitaj ciferecaj diagnozaj funkcioj

Ununura + 3.3V-elektroprovizo

Potenca konsumo malpli ol 1,3 W

Funkciiga kaztemperaturo: -40 ~ + 85°C

Interna CDR sur ambaŭ dissendilo kaj ricevilo

Subtenu CDR-pretervojon

SFP28 MSA-pakaĵo kun simpla LC-konektilo, Dudirekta

Apliko

25GBASE-BX 25G Ethernet

25.78125 Gb / s ununura leno 100GE LR4

Aliaj optikaj ligoj

Produkta Specifo

Parametro Datumoj Parametro Datumoj
Forma Faktoro SFP28 Ondolongo 1270nm / 1330nm
Maksimuma Datuma Imposto 25.78125 Gbps Maksimuma Transdona Distanco 10KM
Konektilo LC simpla Amaskomunikiloj SM
Dissendila Tipo 1270nm DFB

1330nm DFB

Ricevilo-Tipo PINTIA
Diagnostiko DDM Subtenita Temperaturo 0 ĝis 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX-Potenco -5 ~ + 2dBm Ricevilo-Sentemo <-13dBm
<-13dBm Energikonsumo 3,5W Formorto

3.5dB

1

Kvalita Testo

2

Testado pri Kvalita Signalo TX / RX

3

Imposto-Testado

4

Optika Spektrotestado

5

Testoj pri Senstiveco

6

Fidindeco kaj Stabileco-Testado

Finviza Testado

xinfu

Kvalita Atestilo

safd (2)

Atestilo CE

safd (3)

EMC-raporto

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optika radiokomunikilo