page_banner

produktoj

25Gb / s SFP28 LAN-WDM 10km DDM EML Duplex LC optika radiokomunikilo

Mallonga priskribo:

La modulo SFP28 LAN-WDM kongrua kun SFF-8431, SFF-8432 kaj IEEE 802.3CC 25GBASE-ER. Ciferecaj diagnozaj funkcioj haveblas per 2-drata seria interfaco, kiel specifite en SFF-8472. La optika radiokomunikilo konformas al RoHS-postulo.


Produkta Detalo

Priskribo de la produkto:

25G LAN WDM estas tre kompakta optika radiokomunikilo kaj havas 12 ondolongon. La dissendilo LAN-WDM EML kaj ricevilo APD provizas superan rendimenton por Ethernet-aplikoj ĉe ĝis 10km-ligoj sur SMF.

Produkta Trajto

Funkcia datuma rapideco ĝis 25Gbps
Las-malvarmiganta lasero kaj APD-ricevilo LAN-WDM
Varme konektebla SFP28-piedsigno
Enkorpigitaj ciferecaj diagnozaj funkcioj
Ununura + 3.3V-elektroprovizo
Potenca disipado malpli ol 2,0 W
Interna CDR sur ambaŭ dissendilo kaj ricevilo
Subtenu CDR-pretervojon
SFP28 MSA-pakaĵo kun ujo LC-konektilo
Tre malalta streĉiteco
Tre malalta EMI kaj bonega ESD-protekto
RoHS konforma

Apliko

25GBASE-LR 25G Ethernet
25.78125 Gb / s LAN-WDM
CPRI / eCPRI
Alia optika ligo

Produkta Specifo:

Parametro Datumoj Parametro Datumoj
Forma Faktoro SFP28 Ondolongo LANWDM
Maksimuma Datuma Imposto 25.78125 Gbps Maksimuma Transdona Distanco 10km
Konektilo Dupleksa LC Amaskomunikiloj SM
Dissendila Tipo LANWDM EML Ricevilo-Tipo APD
Diagnostiko DDM Subtenita Temperaturo 0 ĝis 70 ° C
TX Potenco ĉiu leno -2 ~ + 6dBm Ricevilo-Sentemo <-19.5dBm
<-19,5dBm Energikonsumo 2W Formorto

6dB

1

Kvalita Testo

2

Testado pri Kvalita Signalo TX / RX

3

Imposto-Testado

4

Optika Spektrotestado

5

Testoj pri Senstiveco

6

Fidindeco kaj Stabileco-Testado

Finviza Testado

xinfu

Kvalita Atestilo

safd (2)

Atestilo CE

safd (3)

EMC-raporto

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC optika radiokomunikilo

  • 25Gb / s SFP28 LAN-WDM 40km DDM EML Duplex LC optika radiokomunikiloProdukto