page_banner

produktoj

40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC optika radiokomunikilo

Mallonga priskribo:

La 40Gb / s 40km QSFP + Transceiver estas transceiver modulo desegnita por 40km optikaj komunikaj aplikoj. La dezajno konformas al 40GBASE-ER4 de la normo IEEE P802.3ba kaj QSFP-Multfonta Interkonsento (MSA).


Produkta Detalo

Priskribo de la produkto

La modulo konvertas 4 enirajn kanalojn (ch) de 10Gb / s elektraj datumoj al 4 CWDM-optikaj signaloj, kaj plurkombinas ilin en ununuran kanalon por 40Gb / s optika transdono. Inverse, ĉe la ricevilo, la modulo optike malpleksigas 40Gb / s-enigaĵon en 4 CWDM-kanalajn signalojn, kaj konvertas ilin al 4-kanalaj elektraj datumoj.

La centraj ondolongoj de la 4 CWDM-kanaloj estas 1271nm, 1291nm, 1311nm kaj 1331nm kiel membroj de la CWDM-ondolonga krado difinita en ITU-T G694.2. Ĝi enhavas dupleksan LC-konektilon por la optika interfaco kaj 38-stiftan konektilon por la elektra interfaco. Por minimumigi la optikan disvastiĝon en la longdistanca sistemo, unu-reĝima fibro (SMF) devas esti uzata en ĉi tiu modulo.

Produkta Trajto

Subtenas 41.2Gbps-sumajn bitajn rapidojn 

Senmalvarmeta dissendilo CWDM 4x10.3Gbps

Ricevilo PIN-TIA de alta sentemo

Ĝis 40km ĉe SMF

Dupleksaj LC-ujoj

Varma konektebla QSFP + formofaktoro                  

Potenca disipado <3,5W

Tutmetala loĝejo por supera EMI-agado

RoHS6-kongrua (sen plumbo)

Funkciiga kaztemperaturo:

Komerca: 0 ° C ĝis + 70 ° C

Apliko

40GBASE-ER4

InfiniBand QDR kaj DDR interligas

40G Telekomunikaj konektoj

Produkta Specifo

Parametro

Datumoj

Parametro

Datumoj

Forma Faktoro

QSFP +

Ondolongo

CWDM

Maksimuma Datuma Imposto

41.2

Maksimuma Transdona Distanco

40km @ SMF

Konektilo

Dupleksa LC

Amaskomunikiloj

SMF

Dissendila Tipo

CWDM

Ricevilo-Tipo

APD

Diagnostiko

DDM Subtenita

Temperaturo

0 ĝis 70 ° C (32 ĝis 158 ° F)

TX-Potenco

-2,7 ~ 5dBm

Ricevilo-Sentemo

<-11.5dBm

<-11,5dBm

Energikonsumo

3,5W

Formorto

3.5dB

1

Kvalita Testo

2

Testado pri Kvalita Signalo TX / RX

3

Imposto-Testado

4

Optika Spektrotestado

5

Testoj pri Senstiveco

6

Fidindeco kaj Stabileco-Testado

Finviza Testado

xinfu

Kvalita Atestilo

safd (2)

Atestilo CE

safd (3)

EMC-raporto

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40Gb / s QSFP + 1310nm 2km DDM Duplex LC optika radiokomunikilo

  • 155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 20km DDM Simplex LC optika radiokomunikiloProdukto