page_banner

produktoj

  • 6Gb/s SFP+ CWDM 80km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + CWDM 80km DDM DFB Duplex LC optika radiokomunikilo

    La radiokomunikiloj estas desegnitaj por retoj de stokado de altrapidaj retoj, interkonektado de komputila areto, interfaco OBSAI, interfaco CPRI, datumaj tuboj de laŭmenda rapideco kaj Inter Rack Connection. La radiokomunikilo modulo konformas al SFP + Multfonta Interkonsento (MSA) kaj kongrua kun la postulo de RoHS.
  • 6Gb/s SFP+ CWDM 40km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + CWDM 40km DDM DFB Duplex LC optika transceiver

    La radiokomunikiloj estas desegnitaj por retoj de stokado de altrapidaj retoj, interkonektado de komputila areto, interfaco OBSAI, interfaco CPRI, datumaj tuboj de laŭmenda rapideco kaj Inter Rack Connection. La radiokomunikilo modulo konformas al SFP + Multfonta Interkonsento (MSA) kaj kongrua kun la postulo de RoHS.