page_banner

produktoj

  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 10km DDM DFB LC optika radiokomunikilo

    La 10Gb / s SFP + BIDI estas desegnitaj por uzi en ligoj Ethernet 10GBASE-BX. Ili konformas al SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, SFF-8472 kaj SFP + MSA, FCC 47 CFR Part 15, Class B, kaj Telcordia GR-468-CORE. La optika radiokomunikilo konformas al RoHS-postulo.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 20km DDM DFB LC optika radiokomunikilo

    TM-4DDDG / GD-243E-dudirektaj 10Gb / s (SFP +) radiokomunikiloj konformas al la nuna SFP + Multi-Source Agreement (MSA) Specifo. Ili konformas al 10GBASE-LR / LW Ethernet, SONET OC-192 / SDH kaj 10G Fibra Kanalo 1200-SM-LL-L.
    La optika radiokomunikilo konformas al RoHS-postulo.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 40km DDM DFB LC optika radiokomunikilo

    La 10Gb / s SFP + BIDI estas desegnitaj por uzi en ligoj Ethernet 10GBASE-BX. Ili kongruas kun SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW, SFF-8472 kaj SFP + MSA, FCC 47 CFR Part 15, Class B, kaj Telcordia GR-468-CORE. La optika radiokomunikilo konformas al RoHS-postulo.
  • 10Gb/s SFP+ 1490nm/1550nm 80kmm DDM EML LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1490nm / 1550nm 80kmm DDM EML LC optika radiokomunikilo

    La 10Gb / s SFP + BIDI estas dizajnitaj por uzo en 10GBASE-Ethernet-ligoj, fibra kanalo kaj WDM-aplikaĵo. Ili kongruas kun SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW, SFF-8472 kaj SFP + MSA, FCC 47 CFR Part 15, Class B, kaj Telcordia GR-468-CORE. La optika radiokomunikilo konformas al RoHS-postulo.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1450nm 20km DDM DFB LC optika radiokomunikilo

    La optika radiokomunikilo de 10Gb / s SFP + CWDM estas desegnita por fibra komunikaj aplikoj kiel 10G Ethernet, kiu plene kongruas kun la specifo de SFP + MSA SFF-8431.
    Ĉi tiu modulo estas desegnita por unusola reĝimo kaj funkcias laŭ nominala ondolongo de CWDM-ondolongo.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1610nm 10km DDM DFB LC optika radiokomunikilo

    La optika radiokomunikilo de 10Gb / s SFP + CWDM estas desegnita por fibra komunikaj aplikoj kiel 10G Ethernet, kiu plene kongruas kun la specifo de SFP + MSA SFF-8431.
    Ĉi tiu modulo estas desegnita por unusola reĝimo kaj funkcias laŭ nominala ondolongo de CWDM-ondolongo.
    La optikaj radiokomunikiloj plenumas la postulon de RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 40km DDM DFB LC optika radiokomunikilo

    La optika radiokomunikilo de 10Gb / s SFP + CWDM estas desegnita por fibra komunikaj aplikoj kiel 10G Ethernet, kiu plene kongruas kun la specifo de SFP + MSA SFF-8431.
    Ĉi tiu modulo estas desegnita por unusola reĝimo kaj funkcias laŭ nominala ondolongo de CWDM-ondolongo.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 80km DDM DFB LC optika radiokomunikilo

    La optika radiokomunikilo de 10Gb / s SFP + CWDM estas desegnita por fibra komunikaj aplikoj kiel 10G Ethernet, kiu plene kongruas kun la specifo de SFP + MSA SFF-8431.
    Ĉi tiu modulo estas desegnita por unusola reĝimo kaj funkcias laŭ nominala ondolongo de CWDM-ondolongo.
    La optikaj radiokomunikiloj plenumas la postulon de RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optika radiokomunikilo

    La 10Gb / s SFP + SR estas dizajnitaj por uzo en 10-gigabitaj Ethernet-ligoj super multimoda fibro. Ili kongruas kun SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW kaj 10G Fibra Kanalo 1200-Mx-SN-I. Ciferecaj diagnozaj funkcioj haveblas per 2-drata seria interfaco, kiel specifite en SFF-8472.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optika transceptilo

    10Gb / s Plibonigita Malgranda Forma Faktoro Enŝovigebla SFP + -radiosigniloj estas desegnitaj por uzi en 10-gigabitaj Ethernet-ligoj ĝis 10km super ununura reĝima fibro. Ili kongruas kun SFF-8431, SFF-8432 kaj IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, kaj 10G Fibra Kanalo 1200-SM-LL-L Ciferecaj diagnozaj funkcioj haveblas per 2-drata seria interfaco. La optikaj radiokomunikiloj plenumas la postulon de RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optika transceptilo

    10Gb / s Plibonigitaj Malgrandaj Formaj Faktoroj Enkonekteblaj SFP + -radiosigniloj estas desegnitaj por uzi en 10-gigabitaj Ethernet-ligoj ĝis 20 km super unumoda reĝimo. Ili kongruas kun SFF-8431, SFF-8432 kaj IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, kaj 10G Fibra Kanalo 1200-SM-LL-L Ciferecaj diagnozaj funkcioj haveblas per 2-drata seria interfaco. La optikaj radiokomunikiloj plenumas la postulon de RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optika radiokomunikilo

    10Gb / s Pluggable SFP + -radiosigniloj estas Plibonigita Malgranda Forma Faktoro Pluggable SFP + -radiosigniloj dizajnitaj por uzo en 10-gigabitaj multi-rapidaj ligoj ĝis 40km el G.652-unumoda modo. Ili kongruas kun SFF-8431 1, SFF-8432 2 kaj 10GBASE- ER / EW; subtenu 4x, 8x kaj 10x Fibran Kanalon, kaj ankaŭ CPRI-eblon 2 ĝis 8, pli ol 40km-ligojn.
    Ciferecaj diagnozaj funkcioj haveblas per 2-drata seria interfaco, kiel specifite en SFF-8472. La optikaj radiokomunikiloj plenumas la postulon de RoHS.
12 Sekva> >> Paĝo 1/2